Czerwony Balonik - Przedszkole Niepubliczne w Trzebnicy
Przedszkole "Czerwony Balonik" jest placówką niepubliczną, wpisaną do prowadzonej przez Burmistrza Gminy Trzebnica ewidencji szkół i placówek oświatowych (ZAPO.4430.3.2.2014). Podlega nadzorowi Kuratorium Oświaty. Mieści się w obiekcie spełniającym wymagania higieniczne i zdrowotne, a jako zakład żywienia zamkniętego podlega stałej kontroli Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Przedszkole znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego, na terenie Osiedla Zdrój w Trzebnicy. Atutem tej lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych, co umożliwia częste wyjścia i spacery.

Godziny otwarcia 6.30-16.30

Kiedy czynne - 12 miesięcy w roku, zgodnie z terminarzem pracy ustalanym we wrześniu na bieżący rok oświatowy. Przerwa wakacyjna trwa dwa tygodnie, przełom lipca i sierpnia.

Opłaty - czesne miesięczne. Opłata za wyżywienie wyliczana jest na podstawie frekwencji, stawka dzienna 18 zł .

Zapisy - odbywają się co roku w kwietniu, a głównym kryterium jest kolejność zgłoszeń. Jesteśmy placówką pozytywnego wyboru. Trafiają do nas nie ci, którzy nie dostali się gdzie indziej, ale przede wszystkim te dzieci, których rodzicom zależy na zapewnieniu im określonych warunków rozwoju. Nasze atuty to: mała ilość dzieci w grupie, duża liczba zajęć dodatkowych, oraz wartości obecne na co dzień takie jak tolerancja, otwartość na potrzeby innych, dialog

Numer konta - Czerwony Balonik, ING Bank Śląski 45 1050 1575 1000 0097 6089 6796.