Czerwony Balonik - Przedszkole Niepubliczne w Trzebnicy
Przedszkole "Czerwony Balonik" jest placówką niepubliczną, wpisaną do prowadzonej przez Burmistrza Gminy Trzebnica ewidencji szkół i placówek oświatowych (ZAPO.4430.3.2.2014). Podlega nadzorowi Kuratorium Oświaty. Mieści się w obiekcie spełniającym wymagania higieniczne i zdrowotne, a jako zakład żywienia zamkniętego podlega stałej kontroli Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Przedszkole znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego, na terenie Osiedla Zdrój w Trzebnicy. Atutem tej lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych, co umożliwia częste wyjścia i spacery.

Godziny otwarcia 6.30-16.30

Kiedy czynne - 12 miesięcy w roku, zgodnie z terminarzem pracy ustalanym we wrześniu na bieżący rok oświatowy. Przerwa wakacyjna trwa dwa tygodnie, w drugiej połowie lipca.

Opłaty - czesne w roku 2019/2020 wyniesie 440 zł za miesiąc (w tym koszt wszystkich zajęć dodatkowych). Opłata za wyżywienie wyliczana jest na podstawie frekwencji, stawka dzienna 11 zł .

Zapisy - odbywają się co roku w kwietniu, a głównym kryterium jest kolejność zgłoszeń. Jesteśmy placówką pozytywnego wyboru. Trafiają do nas nie ci, którzy nie dostali się gdzie indziej, ale przede wszystkim te dzieci, których rodzicom zależy na zapewnieniu im określonych warunków rozwoju. Nasze atuty to: mała ilość dzieci w grupie, duża liczba zajęć dodatkowych, oraz wartości obecne na co dzień takie jak tolerancja, otwartość na potrzeby innych, dialog

Numer konta - Czerwony Balonik, mBank 08 1140 2017 0000 4102 1307 7222.